Gesneuvelden


Hieronder vind u een overzicht van personen die tijdens het uitoefenen van hun functie om het leven zijn gekomen.

rang naam overleden locatie Eenheid (R./Afd/Bt/Cie/Pel)
sld P.B. Leussink 06-06-1939 Badhoevedorp 2 R. Lua, 18 Pel 11 Cie Ludlmitr
sgt L. Weerman 12-08-1939 Amsterdam IV Zk. A. tl. (3e R. GN 3e Bat)
sld C. Aafjes 10-05-1940 Zuilen, Utrecht 1e R. Lua, 1947 Pel Ludmitr
kpl A.P. Abrahams 10-05-1940 Dordrecht 2e R. Lua, 82 Pel Ludlmitr
sld L. Bakker 10-05-1940 Noordgouwe VLSK 1/5 Lw.gr. R'dam
sld S. Bartels 10-05-1940 Leidschendam 1e R. Lua, 13 Bt Lua
elnt J.J. Bieringa 10-05-1940 Leidschendam 1e R. Lua, 13 Bt Lua
sld B.W. Blok 10-05-1940 Waalhaven, R'dam VLSK LW.gr. R'dam
sld J.J. Bour 10-05-1940 Dordrecht 2e R. Lua, 85 Pel Lua
sld W. Bruining 10-05-1940 Leidschendam 1e R. Lua, 13 Bt Lua
sld D.Ph Dees 10-05-1940 Waalhaven, R'dam 2e R. Lua, 13 Cie LudlMitr
sld G.C. Everaars 10-05-1940 Leidschendam 1e R. Lua, 13 Bt Lua
sld J.J. Fröling 10-05-1940 Rijswijk VII Zk. A. tl (3e R. GN 3e Bat)
kpl A. van Ginkel 10-05-1940 Voorburg VII Zk. A. tl (3e R. GN 3e Bat)
sld T. Hagen 10-05-1940 Leidschendam 1e R. Lua, 13 Bt Lua
sld M.W. van Haren 10-05-1940 Zutphen VLSK Luchtwachtdienst
elnt H.P. Heshusius 10-05-1940 Den Haag 2e R. Lua, 14 Cie LudlMitr
sld Th.A.C. van Hest 10-05-1940 Leidschendam 1e R. Lua, 13 Bt Lua
sgt W. Jansma v. der Ploeg 10-05-1940 Strijen 3e R. GN 2e Bat, XI Zk. A. tl.
sld G. Kooijman 10-05-1940 Waalhaven, R'dam VLSK LW.gr. R'Dam
sld J.A. Kraak 10-05-1940 Zwijndrecht 2e R. Lua, 87 Pel Ludlmitr
sld H.van Kranenburg 10-05-1940 Waalhaven, R'dam VLSK Luchtwachtdienst
sld H.L.Chr Lansdorp 10-05-1940 Barendrecht 2e R. Lua, 4 Bt Lua
sgt H. Leih 10-05-1940 Leidschendam 1e R. Lua, 13 Bt Lua
sld J.M. Nederveen 10-05-1940 Barendrecht 2e R. Lua, 4 Bt Lua
kpl A.P. Noordam 10-05-1940 Den Haag 2e R. Lua, 21 Bt Lua
sld W. Nooteboom 10-05-1940 Waalhaven, R'dam 1e R. Lua, 13 Cie LudlMitr
sld P.J. Remijn 10-05-1940 Strijen 3e R. GN 2e Bat, XI Zk. A. tl.
kap H.O. van Rijswijk 10-05-1940 Waalhaven, R'dam 1e R. Lua, C-13 Cie LudlMitr
sld A. Sijs 10-05-1940 Strijen 2e R. Lua, 19 Bt Lua
sld E.J. Verheul 10-05-1940 Dordrecht 2e R. Lua, 82 Pel Ludlmitr
sgt H. van der Waals 10-05-1940 Voorburg 3e R. GN,  VII Zk. A. tl 
sld G.L. Wolf 10-05-1940 Dordrecht 2e R. Lua, 85 Pel Ludlmitr
sld J. ten Haken 11-05-1940 Zoelen 2e R. Lua, 5 Cie LudlMitr, 3 Pel
sgt R.P. de Jong 11-05-1940 Leidschendam 1e R. Lua, 13 Bt Lua
sld J.A. v. Nieuwenhuijzen 11-05-1940 Zoelen 2e R. Lua, 5 Cie LudlMitr, 3 Pel
sld J.J. le Roy 11-05-1940 Leidschendam 1e R. Lua, 13 Bt Lua
sgt W.J.F. Swart 11-05-1940 Leidschendam 1e R. Lua, 13 Bt Lua
sld T.P.M.C. Verhoeven 11-05-1940 Gilze-Rijen VLSK Luchtwachtdienst
sld A.G. Vester 11-05-1940 Tilburg VLSK Luchtwachtdienst
sgt B.J. van Zon 11-05-1940 Culemborg 1e R. Lua, 159 Bt Lua
sgt H.A. Dejalle 12-05-1940 Dordrecht 2e R. Lua, 86 Pel Ludlmitr,  X Afd Lua
sld B. Rexwinkel 12-05-1940 Leerdam 2 R. Lua, 115 Bt Lua
sld H. Tabak 12-05-1940 Wateringen 3e R. GN,  VII Zk. A. tl 
sld M.W. Willemse 12-05-1940 Culemborg 2 R. Lua, 115 Bt Lua
sld P.H.G. van Asch 14-05-1940 Amsterdam 1e R. Lua, 117 Bt Lua
sld A.Fr. Hunkemöller 13-05-1940 Ochten 2e R. Lua, 6 Cie LudlMitr, 3 Pel
sld K.W. Meulmeester 13-05-1940 Waalhaven R'dam 1e R. Lua, 77 Bt Lua
sld A.B. Bronkhorst 14-05-1940 Amsterdam 2e R. Lua, 9e Cie ludmitr
kpl J.A. Hortensius 15-05-1940 Koudekerk a/d Rijn VLSK Koudekerk a/d Rijn
sld H.H. van der Meer 14-05-1940 Hoek van Holland 1e R. Lua, 163 Bt Lua
sld W.M. Meester 14-05-1940 Bovenkerk 2e R. Lua, 8 Bt Lua
kpl T. Schot 14-05-1940 Goes 1e R. Lua, 109 Bt Lua
sld S. Spoor 14-05-1940 Bovenkerk 2e R. Lua, 8 Bt Lua
sld W.F.A. Vaissier 14-05-1940 Rotterdam 2e R. Lua, 86 Pel Ludlmitr
sld G. Wijchers 14-05-1940 Den Helder 2e R. Lua, 101 Bt Lua
sgt J.M. van Wolferen 14-05-1940 Bovenkerk 2e R. Lua,14 Afd Lua
vdg J.C. Vegelin v. Claerbergen 15-05-1940 Moerdijk 2e R. Lua, 19 Bt Lua
kpl J. Wildeboer 10-05-1940 Dordrecht 2e R., 85 Pel Ludlmitr
kap A.C. van Lith 20-05-1940 Calais VLSK Luchtwachtdienst
sld W. Pouw 20-05-1940 Loosduinen 1e R. Lua, 21 Bt Lua
kpl L. Boers 21-05-1940 Rotterdam 2e R. Lua,     110 Bt Lua
sld L.H. van Bree 21-05-1940 Calais VLSK Luchtwachtdienst
sld J.B.J..M. van Bussel 21-05-1940 Calais VLSK Luchtwachtdienst
sld J.B.F. Grinwis 20-05-1940 Calais VLSK Luchtwachtdienst
sld W.L. Janssen 21-05-1940 Calais VLSK Luchtwachtdienst
sld R.P. van Oorschot 21-05-1940 Calais VLSK Luchtwachtdienst
sgt W.A. Rijniers 21-05-1940 Calais VLSK Luchtwachtdienst
sld T.H. Beunen 24-05-1940 Calais VLSK Luchtwachtdienst
sgt C.J. Blankers 28-05-1940 St Idesbald VLSK Luchtwachtdienst
sld A.A. Pijnenburg 29-05-1940 De Panne VLSK Luchtwachtdienst
sld J. van den Beuken 30-05-1940 Neufchâteau VLSK Luchtwachtdienst
elnt G.J. van der Flier 15-11-1941 Noordzee VLSK Luchtafweerdienst
smi J. Verbeek 21-12-1941 Balikpapan KNIL, 2 Cie Kust en Lua, Mitr cie
sma P.F. van Manen 11-01-1942 Tarakan, Borneo KNIL, 3 Cie Kust en Lua
kap M.J. Bakker 12-01-1942 Tarakan, Borneo KNIL, 3 Cie Kust en Lua
bra J.J. van Gorkum 12-01-1942 Tarakan, Borneo KNIL, 2 Bat Ludl, Depot Cie
kan2 J. Wijbenga 13-01-1942 Tarakan, Borneo KNIL, 3 Cie Kust en Lua
sgt H. van der Zijde 30-09-1945 Balikpapan KNIL, 2 Cie Kust en Lua
bra F. Borgignons 17-01-1942 Samarinda Borneo KNIL, 2 Cie Kust en Lua
kan2 F. Kaurow 19-01-1942 Tarakan, Borneo KNIL, 3 Cie Kust en Lua
kan2 A.A. van Esch 24-01-1942 Balikpapan KNIL, 2 Cie Kust en Lua
kan2 J.H. Muselaars 24-01-1942 Balikpapan KNIL, 2 Cie Kust en Lua
kan2 A. Parre 31-01-1942 Laha, Amboina KNIL, 4 Cie Kust en Lua
bra C. Klein Nagelvoort 03-02-1942 Soerabaja KNIL, 5 Cie Kust en Lua
kan2 W.A. Corbeek 07-02-1942 Balikpapan KNIL, 2 Cie Kust en Lua
owi H. Kuperus 07-02-1942 Balikpapan KNIL, 2 Cie Kust en Lua
sgt M.H.G. Dubbelaar 12-02-1942 Den Haag VLSK Luchtwachtdienst
bra. H. van Velzen 14-02-1942 Balikpapan KNIL, 2 Cie Kust en Lua
kan2 J. van Bendegem 20-02-1942 Balikpapan KNIL, 2 Cie Kust en Lua
wmr S.J. van den Berg 20-02-1942 Balikpapan KNIL, 2 Cie Kust en Lua
bra T. Burger 20-02-1942 Balikpapan KNIL, 2 Cie Kust en Lua
kan1 L. Friesema 20-02-1942 Balikpapan KNIL, 2 Cie Kust en Lua
sgt H.H. Gubbels 20-02-1942 Laha, Ambon KNIL, 4 Cie Kust en Lua
kpl G.C. Jaket 20-02-1942 Laha, Ambon KNIL, 4 Cie Kust en Lua
sgt L.G. Jorissen 20-02-1942 Balikpapan KNIL, 2 Cie Kust en Lua
kan2 J. Kortland 20-02-1942 Laha, Ambon KNIL, 4 Cie Kust en Lua
bra H.J.E. Lienaerts 20-02-1942 Balikpapan KNIL, 2 Cie Kust en Lua
olt W. Mussers 20-02-1942 Balikpapan KNIL, 2 Cie Kust en Lua
bra H.L.Z.A. van Oene 20-02-1942 Balikpapan KNIL, 2 Cie Kust en Lua
bra J. Plas 20-02-1942 Balikpapan KNIL, 2 Cie Kust en Lua
kan K.W. Post 20-02-1942 Laha, Ambon KNIL, 4 Cie Kust en Lua
kan1 H.J. Saris 20-02-1942 Laha, Ambon KNIL, 4 Cie Kust en Lua
smi W.C. Vermeulen 20-02-1942 Laha, Ambon KNIL, 4 Cie Kust en Lua
kpl J van der Veen 20-02-1942 Laha, Ambon KNIL, 4 Cie Kust en Lua
kpl J.J.S. Honneffe 03-03-1942 Balikpapan KNIL, 2 Cie Kust en Lua
sld E.G.A.A. Neve 12-04-1942 Bandoeng KNIL, 1 Cie Kust- en Lua
kan2 C.J. Groeneweg 04-03-1942 Balikpapan KNIL, Bat kustLua, 2 Cie Kust en Lua
kan2 J.W.K. Barendrecht 04-03-1942 Balikpapan KNIL, 4 Cie Kust en Lua
kan H.G.M. Horstink 04-03-1942 Balikpapan KNIL, 2 Cie Kust en Lua
kan2 J.C.M. Heijmans 04-03-1942 Balikpapan KNIL, 2 Cie Kust en Lua
kan1 F.J.T. Staa 16-03-1942 Laha, Ambon KNIL, 4 Cie Kust en Lua
vdg J. Woltjer 03-05-1942 Sachsenhausen 1e R..104 Bt Lua
sgt P.J.M. Kuntz 11-05-1942 Oraniënburg Onbekend
kan2 J.J. Hodselmans 27-06-1942 Ambon KNIL, 4 Cie Kust en Lua
sld L. van der Brugge 20-08-1942 Buchenwald VLSK Luchtafweerdienst
kap E.K.H. Janssen v. Raay 24-09-1942 Tjimahi, Java KNIL, 2 R. Li Lua Cie-C 3 te Solo
sgt W.F. Huel 02-10-1942 LongNawang KNIL, 2 Cie Kust en Lua
kap H. Salomonson 07-10-1942 Mauthausen VLSK Luchtwachtdienst
kan W. Messcher 21-11-1942 Atlantische Oceaan 2e R., 18 Bt Lua
kpl J.M.P. van Oudheusden 20-02-1943 Tilburg 13 Bt Lua
adj H. Zwik 22-02-1943 Wantaiking, Thailand KNIL, 1 Cie Kust- en Lua
elnt F.A. Gerbens mr. 31-03-1943 Brangkasi, Thailand KNIL, 2 R. Li Lua Korps LUA
kan T. Arns 29-04-1943 Fukuoka, Japan KNIL, onbekend
vdg M.H.H. König 18-05-1943 Utrecht 2e R. Lua, 77 Bt Lua
kap A. Porcelijn 02-07-1943 Kamp Sobibor 3 Cie Ludlmitr
sld C.W. Sturm 20-07-1943 Leusderheide VLSK Luchtwachtdienst
sgtt C. Wegerif 20-07-1943 Leusderheide 2e R. lua, 24 bt Lua
kan1 D. Koert 16-09-1943 Birma KNIL, 4 Cie Kust en Lua
sgt A. Koomans 04-10-1943 Hainan, China KNIL, 4 Cie Kust en Lua
kan1 R.J. van Barneveld 15-11-1943 Birma KNIL, 4 Cie Kust en Lua
sld A.L. Bax 09-02-1944 Padang 6 Bt Lua
sld H.H. Gerssen 23-02-1944 IOverveen VLSK Luchtwachtdienst
wmr D.J. Wagenveld 08-04-1944 Tarakan, Borneo KNIL, 3 Cie Kust en Lua
vdg A.H.A. Goldberg 20-04-1944 Brussel 1e R., 12 Bt Lua
kpl J.J. Seip 23-04-1944 Hainan, China KNIL, 4 Cie Kust en Lua
wmr G. Janssen 29-03-1944 Tarakan, Borneo KNIL, 3 Cie Kust en Lua
wmr J. Liefting 14-06-1944 Tarakan, Borneo KNIL, 3 Cie Kust en Lua
sld2 J.F. Bouwer 19-07-1944 Fukuoka, Japan KNIL, 3 Bat Lua Bandoeng
sld C. de Graaff 09-08-1944 kamp Vught VLSK Luchtwachtdienst
sma W.J.J. Vos 06-09-1944 kamp Vught 8 Cie Ldmitr
sld H. van der Horst 17-09-1944 Elst VLSK Luchtwachtdienst
sgt J. de Graaf 20-09-1944 Kuching KNIL, Garn-Bat West, afd Borneo
sld H.H. Nieboer 28-09-1944 Den Ham VLSK Luchtwachtdienst
sgt A. de Waal 28-09-1944 Huizen 9e R., 12e R. motorartillerie
sld M.D. de Groot 08-10-1944 Woensdrecht VLSK Luchtwachtdienst
sgt1 T.N. Bakker 12-10-1944 Utrecht 1 R. Lua
kan1 H.J. Hein 21-10-1944 Tarakan, Borneo KNIL, 3 Cie Kust en Lua
sld H.J. Patist 31-10-1944 Breda VLSK Luchtwachtdienst
sld H.W. Spanjaard 18-11-1944 Fukuoka KNIL, 2 c.q 3 Afd Lua
sgt W. van der Bij 23-11-1944 Fallersleben VLSK Luchtwachtdienst
sgt K. van Dijk 08-12-1944 Dongeradeel VLSK Luchtwachtdienst
sgt J. Hooiveld 08-12-1944 Siam, Thailand KNIL, 6 Cie Kust en Lua, Semarang
sld J.A. Verhoeff 10-12-1944 Renesse VLSK Luchtwachtdienst
Sgt1 A.W. Admiraal 14-12-1944 Pakanbaroe, Jakarta KNIL, 1 Cie Kust- en Lua
kap J.B.P.J.M. Eras 29-12-1944 Vaihingen VLSK Luchtwachtdienst
kpl A. van Rijs 07-01-1945 Sandbostel VLSK Luchtafweerdienst
elnt F.J.H. van Eijk 14-02-1945 Reichswald 18 Bt Lua
sgt1 J. van der Schuit 15-02-1945 Surabaya KNIL, onbekend
kpl C. Jue 08-03-1945 Waalsdorpervlakte VLSK Luchtafweerdienst
elnt H.A. Thiadens 01-04-1945 Enschede VLSK Luchtwachtdienst
kpl J. van der Laan 20-04-1945 Sandbostel VLSK Luchtwachtdienst
elnt P. Jager Gelings 16-05-1945 Hainan,China KNIL, 4 Cie Kust en Lua
elnt G.S. Donker van Heel 17-05-1945 Semarang, Java KNIL, 2 R. Li Lua
sgt B. Ubbink 06-06-1945 Hainan, China KNIL, 4 Cie Kust en Lua
kan2 J.H. Sieben 17-06-1945 Sanja, China KNIL, 4 Cie Kust en Lua
kan2 P. Passchier 26-06-1945 Hainan, China KNIL, 4 Cie Kust en Lua
kan2 W.J. Kah 30-06-1945 Hainan, China KNIL, 4 Cie Kust en Lua
kan2 S.H. Scheers 01-07-1945 Hainan, China KNIL, 4 Cie Kust en Lua
kan2 J. Bekke 05-07-1945 Hainan, China KNIL, 4 Cie Kust en Lua
sgt A.J. Kesseling 21-07-1945 Hainan, China KNIL, 4 Cie Kust en Lua
smi R. Wijma 26-07-1945 Hainan, China KNIL, 4 Cie Kust en Lua
kan2 H. Kreuger 27-07-1945 Hsiaoling, China KNIL, 4 Cie Kust en Lua
sgt C. Nagtegaal 09-08-1945 Kamaichi, Japan KNIL, 3 bataljon Lua Parkmeester
bra J.R. Odekerken 10-08-1945 Hainan, China KNIL, 4 Cie Kust en Lua
smi H. Oudshoorn 20-08-1945 Hainan, China KNIL, 4 Cie Kust en Lua
kan2 P.W.M. Wisman 22-08-1945 Hainan, China KNIL, 4 Cie Kust en Lua
kpl H. van Barneveld 30-08-1945 Hainan, China KNIL, 4 Cie Kust en Lua
kan2 C. Bierenbroodspot 01-09-1945 Hainan, China KNIL, 4 Cie Kust en Lua
bra C.M. Kort 16-09-1945 Hainan, China KNIL, 4 Cie Kust en Lua
tlnt G.P. Stiekema 07-01-1947 Batavia KNIL, 1 R. Li Lua, 1e R. Lua
kpl H. Dekker 10-01-1947 Batavia KNIL, 1 R. Li Lua,  
tlnt L.M.F.E. Palmen 26-02-1947 Batavia KNIL, 1 R. Li Lua 2e bat
sld F. Vermin 12-05-1947 Batavia KNIL, 2 R. Li Lua 1e bat, Sectie E 1
sld V.E. Tokaya 21-11-1947 Batavia KNIL, Lua Bandoeng
sld R. Posthouwer 20-06-1948 Koeta Beach, Bali KNIL, onbekend
wmr J. Hoek 04-01-1949 ondjol KNIL, 1e R., 3 Bat, 6 Bt Lua, gp ML
kpl H.R. Eijssens 24-01-1949 Mandalika, Indonesië KNIL, 1 R. Li Lua, 1e bat
kpl M.H. Geerling 28-01-1949 Bangsri KNIL, depot vaartuigendienst
sld A.L. Bax 09-02-1949 Gadoet KNIL, gp Ltlua AML ,6 Bt Lua
owi H.J. Schreuders 13-02-1949 Gadoet KNIL, 1e R. Ltlua, 3 Bat
sld1 M. Baay 27-02-1949 Solo KNIL, 1 R. Li Lua (Leger TD)
sld1 J. van der Wansem 27-02-1949 Solo KNIL, 1 R. Li Lua (Leger TD)
kpl G.J. Kleinherenbrink 22-03-1949 Maospati KNIL, 1 R., 2e bat, 4 Bt Lua
tlnt F. van Nimwegen 20-05-1949 Batavia KNIL, luchtverplegings cie
sld1 J. Celie 24-06-1949 Banjoemas, Jakarta KNIL, 1e R. Lt Lua, KMG
sld J.C. van der Stoep 24-06-1949 Kota KNIL, 1 R. Li Lua
sld F.L. Cijs 08-07-1949 jikaraha KNIL, 1 R. Li Lua
sld K.J. Abbenhuis 04-10-1949 Batavia, Indonesië KNIL, KMG 13e compagnie
sld H. de Jong 14-11-1949 Batavia 25 Cie KMG hoofdkwartier
sld N.F. Berg 01-02-1953 Noordschans R. Zware Lua Waalhaven, 3e Instr bt
sld W. van der Boom 01-02-1953 Noordschans 912 Afd Li Lua
sld1 E. Kasan 01-02-1953 Noordschans R. Zware Lua Waalhaven, 3e Instr Afd
sld A. Zwarts 02-02-1953 Zevenbergen R. Zware Lua Waalhaven, 3e Instr Afd
wmr G.J. van Eenkhoorn 14-11-1957 Kol Palm Kaz Bussum 117 Afd Zw Lua mobiel, C-Bt
kan J.A. Daalhuizen 14-11-1957 Kol Palm Kaz Bussum 117 Afd Zw Lua mobiel, A-Batterij
kan J. van Doesburg 14-11-1957 Kol Palm Kaz Bussum 117 Afd Zw Lua mobiel, A-Batterij
sld1 P.C. Voshol 14-11-1957 Kol Palm Kaz Bussum 117 Afd Zw Lua mobiel, A-Batterij
kan J. de Bruijn 14-11-1957 Kol Palm Kaz Bussum 117 Afd Zw Lua mobiel, A-Batterij
smi J.A.M. Otto 16-11-1961 Biak, Nieuw Guinea 7 Afd Li Lua BIAK
sld W.J. Peters 25-01-1962 Biak, Nieuw Guinea 6 Inf, gedetacheerd bij 7 AfdLiLua
sld W.J. Boelhouwer 13-07-1962 Biak, Nieuw Guinea 928 Afd Li Lua
kan1 D.A. Perdigoa 14-08-2002 Jajce, Bosnië. 25 Afd Lua, 12 Paluabt